loading
mainpic
mainpic
mainpic

Fotogalerie

Sezóna zakončena akcí Svatomartinský vinný košt v Brandýse nad Labem. Počasí v tomto období je jen obtížně předvídatelné a sobotní déšť zázrakem skončil po poledni a akce mohla začít naplno!

Lidé mohli degustovat nejen svatomartinská vína od 14 vinařství, která za to opravdu stála, ale také ochutnávat lahůdky, které prodejci nabízeli.

Tu správnou atmosféru dotvářel hudební doprovod na pódiu: country kapela Daltonové, Roman Veverka a jeho Modrý cimbál a v závěru dne kapela Dekameron.

 
O projektu Vinný košt

Hlavní myšlenkou vinného koštu je pořádat vinařské akce, abyste vy, milovníci vína, měli skvělá vína na Váš dosah! Snahou je nabídnout vám gastronomii snoubící se s vínem a zanechat ve vás unikátní zážitek, který bude dotvářen atmosférou náměstí měst nebo jedinečností zámků/hradů a hudebním doprovodem.

Námi pořádané vinné košty jsou specifické tím, že nezveme desítky vinařů, spíše se zaměřujeme na menší počet s tím, že máte příležitost ochutnat každého z nich. Naší volbou jsou menší vinařství, jejichž produkce vín přináší osobitý charakter vinaře do každé láhve vína. Až ochutnáte, určitě se již k velkým vinařstvím nevrátíte. 

Víno si tak můžete vychutnávat během celého roku. Pojďme vytvořit z vinného koštu tradici, kdy budete s nadšením očekávat další ročníky!