loading
mainpic
mainpic
mainpic

Informace

Již 9.11.2019 se promění Masarykovo náměstí v Brandýse nad Labem na místo, kde se uskuteční degustační festival svatomartinských a mladých vín vinařství z Čech a Moravy. 

Oslava těch nejlepších svatomartinských a mladých vín od 15 českých a moravských vinařů - tentokrát poprvé na náměstí v Brandýse nad Labem. Kromě vína si budete moci pochutnat na pečené huse, všemožných husích specialitách, sýrech a ostatních s vínem se snoubících dobrotách.

Využijme povolení prodeje Svatomartinského vína už od pátku 8.11.2019 a užijme si společně ochutnávku Svatomartinských vín už v sobotu 9.11.2019!

čas konání: 11:00 – 20:00
vstup na akci je zdarma: víno naléváno pouze do festivalových sklenic za 100 Kč, které zastupují vstupenku na festival
prezentace českých a moravských vinařství
snoubení gastronomie s vínem
dílnička pro děti
skákací hrad
soutěže o ceny

Kde se akce koná?
Masarykovo náměstí, Brandýs nad Labem

Hudební program

Další informace: https://www.facebook.com/events/673090406497572/

O projektu Vinný košt

Hlavní myšlenkou vinného koštu je pořádat vinařské akce, abyste vy, milovníci vína, měli skvělá vína na Váš dosah! Snahou je nabídnout vám gastronomii snoubící se s vínem a zanechat ve vás unikátní zážitek, který bude dotvářen atmosférou náměstí měst nebo jedinečností zámků/hradů a hudebním doprovodem.

Námi pořádané vinné košty jsou specifické tím, že nezveme desítky vinařů, spíše se zaměřujeme na menší počet s tím, že máte příležitost ochutnat každého z nich. Naší volbou jsou menší vinařství, jejichž produkce vín přináší osobitý charakter vinaře do každé láhve vína. Až ochutnáte, určitě se již k velkým vinařstvím nevrátíte. 

Víno si tak můžete vychutnávat během celého roku. Pojďme vytvořit z vinného koštu tradici, kdy budete s nadšením očekávat další ročníky!