loading
mainpic
mainpic
mainpic

Fotogalerie

Počasí se nakonec umoudřilo a dokonce vysvitlo i sluníčko. Vína, která vám byla nabízena, byla opravdu skvělá, letos se opravdu povedla. Věříme, že se vám akce v Brandýse líbí a že z ní uděláme tradici. Již pro vás připravujeme další akce v roce 2019

Foto: Veronika Janečková

O projektu Vinný košt

Hlavní myšlenkou vinného koštu je pořádat vinařské akce, abyste vy, milovníci vína, měli skvělá vína na Váš dosah! Snahou je nabídnout vám gastronomii snoubící se s vínem a zanechat ve vás unikátní zážitek, který bude dotvářen atmosférou náměstí měst nebo jedinečností zámků/hradů a hudebním doprovodem.

Námi pořádané vinné košty jsou specifické tím, že nezveme desítky vinařů, spíše se zaměřujeme na menší počet s tím, že máte příležitost ochutnat každého z nich. Naší volbou jsou menší vinařství, jejichž produkce vín přináší osobitý charakter vinaře do každé láhve vína. Až ochutnáte, určitě se již k velkým vinařstvím nevrátíte. 

Víno si tak můžete vychutnávat během celého roku. Pojďme vytvořit z vinného koštu tradici, kdy budete s nadšením očekávat další ročníky!