mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Co děláme

Hlavní myšlenkou Vinného koštu je pořádat vinařské akce, abyste vy, milovníci vína, měli skvělá vína na Váš dosah! Snahou je nabídnout vám gastronomii snoubící se s vínem a zanechat ve vás unikátní zážitek, který je dotvářen atmosférou náměstí měst nebo parků ve spojitosti s hudebním doprovodem.

Námi pořádané Vinné košty jsou specifické tím, že nezveme desítky producentů vín, ale zaměřujeme se na menší počet vinařství, díky čemuž máte příležitost ochutnat víno od každého z nich. Volíme menší vinařství, jejichž produkce vín přináší osobitý charakter.

Akce se konaly zprvu v menších lokalitách, následně se přesunuly do velkých měst jako je Kolín, Benešov, Jičín, Příbram a nově také do Ústí nad Labem, Tábora a Berouna. Nedílnou součástí akcí je doprovodný hudební program, který pomáhá dotvářet tu správnou, uvolněnou atmosféru. Gastronomie je na vysoké úrovni a k vínu se skvěle hodí!

Víno si tak můžete vychutnávat během celého roku. Pojďme vytvořit z Vinného koštu tradici, kdy budete s nadšením očekávat další ročníky!