loading
mainpic
mainpic
mainpic

Informace

Už 4. května se promění zámecká zahrada díky růžovým vínům z Čech a Moravy na romantické místo v centru Poděbrad.

Tímto vás zveme na 2. ročník vinného koštu v Poděbradech v zámecké zahradě. Tentokrát budou hrát hlavní roli růžová vína, kterými oslavíme měsíc lásky MÁJ, ke kterému právě růžová vína patří!

čas konání: 11:00 – 22:00
vstup na akci je zdarma pro ty, kteří si chtějí koupit celou lahvinku dobrého vína, užít si den s dětmi, poslechnout si hudbu či si dát něco k jídlu
víno je naléváno pouze do festivalových sklenic, které si zakoupíte za 100 Kč 
snoubení gastronomie s vínem
Pro děti: tvůrčí dílničky a skákací hrad

Hudební program:
Kapela TRAMPOTY
Kapela Yetti On – Schelinger revival
Kapela DIRTY WAY

Kde se akce koná?
Zámecký park u zámku

O projektu Vinný košt

Hlavní myšlenkou vinného koštu je pořádat vinařské akce, abyste vy, milovníci vína, měli skvělá vína na Váš dosah! Snahou je nabídnout vám gastronomii snoubící se s vínem a zanechat ve vás unikátní zážitek, který bude dotvářen atmosférou náměstí měst nebo jedinečností zámků/hradů a hudebním doprovodem.

Námi pořádané vinné košty jsou specifické tím, že nezveme desítky vinařů, spíše se zaměřujeme na menší počet s tím, že máte příležitost ochutnat každého z nich. Naší volbou jsou menší vinařství, jejichž produkce vín přináší osobitý charakter vinaře do každé láhve vína. Až ochutnáte, určitě se již k velkým vinařstvím nevrátíte. 

Víno si tak můžete vychutnávat během celého roku. Pojďme vytvořit z vinného koštu tradici, kdy budete s nadšením očekávat další ročníky!