loading
mainpic
mainpic
mainpic

Informace

Již 5.10.2019 se promění zámecká zahrada v Poděbradech na místo, kde se uskuteční degustační festival vinařství z Čech a Moravy. 

čas konání: 11:00 – 22:00
vstup na akci je zdarma: víno naléváno pouze do festivalových sklenic za 100 Kč
prezentace českých a moravských vinařství
snoubení gastronomie s vínem
dílničky pro děti
skákací hrad
soutěže o ceny

Kde se akce koná?
Zámecká zahrada u zámku
Jiřího nám. 1/8, Poděbrady I, 290 01 Poděbrady
Vstup: brána z ulice Palackého nebo průchodem přes zámek

Hudební program
Country kapela Daltonové
Kapela Yetti on (Schelinger revival)
Kapela Big Five
Kapela SENDWITCH

Zóna pro děti
Pro děti budou připraveny dílničky, skákací hrad a malování na obličej

Spolupráce
V případě zájmu o umístění stánků či jiné spolupráce nás prosím kontaktujte na email: lucie.vrtisova@vinnykost.cz nebo 731 803 423

O projektu Vinný košt

Hlavní myšlenkou vinného koštu je pořádat vinařské akce, abyste vy, milovníci vína, měli skvělá vína na Váš dosah! Snahou je nabídnout vám gastronomii snoubící se s vínem a zanechat ve vás unikátní zážitek, který bude dotvářen atmosférou náměstí měst nebo jedinečností zámků/hradů a hudebním doprovodem.

Námi pořádané vinné košty jsou specifické tím, že nezveme desítky vinařů, spíše se zaměřujeme na menší počet s tím, že máte příležitost ochutnat každého z nich. Naší volbou jsou menší vinařství, jejichž produkce vín přináší osobitý charakter vinaře do každé láhve vína. Až ochutnáte, určitě se již k velkým vinařstvím nevrátíte. 

Víno si tak můžete vychutnávat během celého roku. Pojďme vytvořit z vinného koštu tradici, kdy budete s nadšením očekávat další ročníky!